חייג 5570* או מלא את פרטיך ואחד מנציגנו יצור עמך קשר

קריינות לנתב שיחות

קריינות לנתב שיחות
פניות טלפוניות של אנשים נענות פעמים רבות במוזיקת מעליות מציקה ומונוטונית. כידוע, בני אדם לא אוהבים לבזבז את זמנם בהמתנה או בהאזנה למוזיקה כזו בזמן שהם ממתינים. קריינות לנתב שיחות מאפשרת לעסקים ולמוסדות למסור לפונים מידע בעל ערך, עוד לפני שנענה על ידי נציגי שירות לקוחות או כל אדם אחר שפנה אליו בארגון.
קריינות לנתב שיחות עושה את ההבדל
העולם מלא בפרסומות גלויות וסמויות. אי אפשר לחמוק מזה וצריך לדעת להצטרף לגל השיווקי השוטף את העולם בצורה חכמה, כך שהוא יביא לכל הצדדים המעורבים תועלת.
שיחה למוקד טלפוני או למספר הטלפון של הארגון היא נעימה הרבה יותר מהתקלות בצלילים כלשהם. הפונים לבצע שיחת טלפון מבקשים לברר מידע, לשמוע הצעות או לקבל תשובות לפניות שונות ומשונות. אם ארגונים, בתי עסק ומוסדות ישכילו לתת מידע ראשוני או מידע חשוב אחר באמצעות קריינות לנתב שיחות, הם יוכלו לפנות זמן של כח אדם בשירות הלקוחות, לטובת טיפול בעניינים נוספים.
ארגונים ובתי עסק יודעים בדרך כלל או לומדים מהר מאד מהם הנושאים שמהווים את רוב הפניות הטלפוניות אליהם. בצורה זו, יכולים אותם ארגונים ובתי עסק לתכנן את המסרים שהם מבקשים להעביר למי שמצלצל אליהם.
לדוגמא, אם יודע בית עסק שבימי חמישי, מצלצלים אליו כדי לברר אם מבצעי יום חמישי כוללים מוצר כזה או אחר, הרי שבימים אלה, יוכל לדאוג שהמידע הזה יועבר לפונים טלפונית כמשפט הראשון שהם שומעים בטלפון באמצעות קריינות לנתב שיחות.
דוגמא אחרת, היא כמעט בנאלית אך רלבנטית למידע חשוב ובסיסי עבור כל מקום, כמו שעות קבלת קהל, מספרי טלפון, מספרי פקסימיליה וכיוצא באלה. פונים רוצים לדעת את הדברים הללו ואם הדברים מוקלטים מראש, נחסך זמן משמעותי ששווה כסף.
כל מבצע חדש, כל שינוי או ביטול יכולים להיכנס לנתב השיחות של הארגון ולהוות תשתית פשוטה למסירת מידע לפונים. יתרה מכך, זמן המתנה של מטלפנים הוא זמן שעסק יכול להשתמש בו כדי למסור מידע על מבצעים מיוחדים או שיווק כל דבר אחר וזה עובד, כי הפונים ממתינים ומקשיבים, מקבלים את המידע שהארגון עצמו ניסח ומוסר להם ללא כל תיווך או צורך במאמץ אנושי נוסף.
אנו ב- CTV מדיה ישראל נשמח לספק לכם שירות קריינות לנתב שיחות ולסייע לכם להקפיץ את העסק שלכם קדימה. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון או באמצעות טופס צור הקשר באתר.
כל הזכויות שמורות