חייג 5570* או מלא את פרטיך ואחד מנציגנו יצור עמך קשר

סטודיו

אנחנו ב-CTV מבינים את חשיבות הויז'ואל והעיצוב הגרפי בזמן העברת מסרים שיווקיים ואת ההשפעה הנוצרת על תהליך קבלת החלטות הרכישה ומסייעים ללקוחותינו לתקשר את המסר השיווקי בצורה קריאייטיבית, חדשנית ודינאמית. 

יותר מעשור של ניסיון בעבודה מול הלקוחות הגדולים ביותר במשק מציבים כיום את סטודיו CTV כסטודיו המוביל בישראל למתן פתרונות קריאייטיב, עיצוב גרפי ושירותי הפקה ועריכת וידאו.

סטודיו CTV מתמחה במגוון תחומי עיצוב וביצוע ומציע ללקוחותינו קשת רחבה של פתרונות הכוללים
:
  • הפקה ועריכת וידאו קליפים
  • יצירת אנימציה קלאסית
  • הפקות אנימציה ב 3D
  • עבודות After Effects
  • ביצוע הדמיות בתלת מימד

צוות הסטודיו של CTV מורכב מבוגרי המוסדות ובתי הספר המובילים בארץ ובעולם לעיצוב גרפי, צילום ואנימציה ומהווה את חוד החנית של שירותי הקריאייטיב בישראל.

הצוות הכולל גרפיקאים, מעצבים, אנימטורים ואנשי ביצוע מלווה את לקוחותינו לאורך כל תהליך העבודה ומספק בעבורם פתרונות קריאייטיב מקצה לקצה, החל מתכנון הקמפיין, דרך הפקה גרפית, ביצוע, עריכה והכנה לשידור.

הסטודיו מאובזר בכלים הטכנולוגים המתקדמים בעולם ליצירת ועריכת תוכן ומאפשר לנו לספק את הפיתרון הויזואלי המלא בעולם הוידאו והאנימציה לכל סוגי המדיות בהתאמה מדוייקת  לצרכי לקוחותינו.

מידי יום מפיק סטודיו CTV פרסומות, סרטי תדמית ועבודות גרפיקה ואנימציה
בעבור מגוון רחב של לקוחות החברה ומפרסמים חיצוניים ומסייע להם להעביר את המסרים הרצויים בדרך יצירתית, חדה ובהירה לכל ערוצי המדיה הקיימים.

לפתרונות קריאייטיב בהתאמה אישית לחץ כאן
כל הזכויות שמורות