חייג 5570* או מלא את פרטיך ואחד מנציגנו יצור עמך קשר

תפעול ובקרה

חטיבת התפעול של CTV מהווה את ליבת הפעילות של החברה ומלווה את לקוחותינו לאורך כל הפעילות.
מיטב אנשי המקצוע יעמדו לרשותכם במטרה להביא את החזון שלכם לביצוע אופטימאלי.
 
פעילותה של חטיבת התפעול כוללת:

תכנון ואפיון הפרוייקט
צוות מנוסה ומקצועי בהובלת מהנדסי חומרה ותוכנה מלווה את לקוחותינו החל מתהליך אפיון הפרוייקט ומספק שירותי ייעוץ ופתרונות בנושאי רכש חומרה, התאמת התוכנה ופיתוח אפליקציות ייחודיות על פי צרכי הלקוח.
לאחר שלב התכנון הראשוני אנו מספקים ללקוחותינו הדמיות וידאו מדוייקות של נקודות השידור ושל מגוון אפשרויות התצורה העומדות בפניהם במטרה להגיע לתמהיל המדיה האופטימלי בסניפים ובנקודות המכירה.


הקמת המערכות ופריסה בנקודות השידור


בהתבסס על איפיון הפרוייקט ועל תיקי התקנות מלווים בהדמיות וידאו, צוות טכנאים של CTV מבצע את פריסת המדיה הדיגיטלית וההתקנות בנקודות השידור בהתאמה לשעות פעילות הלקוחות, ללא כל הפרעה לפעילות השוטפת בסניפים ותוך הקפדה מלאה על מקצועיות, מהירות ואסתטיקה.


ביצוע הדרכה וליווי שוטף בתהליך ההטמעה


מנהלי חדר הבקרה והשידור של CTV מעבירים קורסים והדרכות ללקוחותינו  עד להטמעה מלאה של המערכת.  לאחר סיום התהליך נהנים לקוחותינו מתמיכה טכנית מלאה, מענה וטיפול מיידי לכל תקלה ושירות שוטף של 24/7.


חדר ניטור ובקרה


חדר השידור והבקרה ממקום במטה החברה בראשל"צ. כל פעולה מפוקחת ומנוטרת ותקלות זוכות לפתרון מיידי בכל יום ובכל שעה. כחלק מתהליך העבודה מנפיקים מפעילי המערכות של CTV דוחות מעקב וביצוע על בסיס קבוע ומסייעים ללקוחותינו להשאר מעודכנים, לשלוט בלוח השידורים ולהפיק את הערך המקסימלי ממערכות השילוט הדיגיטלי.


שירות וטיפול בתקלות


 CTV מפעילה צוות טכנאים בפריסה ארצית אשר מספק שירות מלא בזמינות מיידית מדן ועד אילת. ביקורות שוטפות מתבצעות כחלק מהשירות השוטף לו זוכים לקוחותינו ודוחות ביקור מסודרים מונפקים לאחר כל ביקור בסניפי הלקוחות.
לנוחיות קהל הלקוחות מופעל מוקד טלפוני אשר מספק מענה מיידי לכל תקלה 24 שעות 7 ימים בשבוע.

פריסה ארצית של אנשי שירות, תמיכה טכנית מסביב לשעון וקבלת אינפורמציה מפורטת ודוחות מעקב על פעילות המערכות מבטיחים כי לקוחותינו מקבלים את התוצאות האופטימליות להן ציפו החל מהיום הראשון לפעילות ושמים את CTV במקום הראשון במדד שביעות רצון הלקוחות.
 
 

למידע נוסף על שירותי התפעול לחצו כאןכל הזכויות שמורות