חייג 5570* או מלא את פרטיך ואחד מנציגנו יצור עמך קשר

רדיו CTV בקניונים ובמרכזי קניות


קניונים


רדיו CTV מספק שירותי מוסיקה, פרסום ותשדירים לקבוצות הקניונים והנדל"ן המובילות בישראל ביותר מ-60 קניונים ומרכזי קניות ומסחר ברחבי ישראל.
על מגוון לקוחותינו נמנים קניוני עזריאלי, קבוצת בריטיש ישראל, ONE, קבוצת אמות, ומרכזי ביג וישפרו.  תחנות הרדיו שלנו משדרות למאות אלפי האנשים הפוקדים את הקניונים מידי יום ומהוות את אחד מערוצי השמע המסחריים המובילים  והמושמעים ביותר בישראל.
 
אנחנו ב- CTV מבינים כי לאווירה בנקודת המפגש עם הלקוח השפעה מכרעת על החלטות הרכישה.
שידור המוסיקה המתאימה בשילוב תשדירי רדיו אשר מופקים ונערכים באולפן ההקלטות של CTV מאפשרים לכם ליצור בדיוק את האווירה הרצוייה בנקודות ההשמעה ובכך להשפיע על קידום המכירות, לעודד רכישות לא מתוכננות ולהעלות את שורת הרווח.
 
המפרסמים ברדיו CTV נהנים מאפשרויות שליטה על תזמון התשדירים ומבחירה באיזה מהקניונים ומרכזי הקניות יושמעו התשדירים.  אפשרויות השליטה על מיקום ותזמון שידור הפרסומות מאפשריות לכם לפלח ולשדר בצורה ממוקדת ויעילה לקהלי היעד אותם תבחרו.
על הלקוחות המפרסמים ברדיו CTV ניתן למנות את החברות המובילות במשק הישראלי לצד מפרסמים מקומיים.
 
כחלק מפתרון האודיו הכולל מספקת CTV שירותי הקלטה ועריכה של תשדירים באולפן ההקלטות של CTV אותם ניתן לשלב ברצף המוזיקלי ובכך להעביר את המסרים בצורה דינאמית ישירות אל מאות אלפי המאזינים בנק' השידור בקניונים ובמרכזי הקניות.
 
מערכת שידור מהמתקדמות בעולם מאפשרת ללקוחותינו שליטה מלאה על התאמת המוסיקה והתשדירים בנק' ההשמעה השונות ועל תזמונם עם שימת דגש על רמת הפעילות והתנועה בקניונים ובמרכזי הקניות בהתאמה לשעות היום.
 
מידי יום אנו מעלים לשידור תשדירים בעבור המפרסמים הגדולים בישראל ומביאים אותם לחשיפה של מאות אלפי מאזינים הנמצאים בסמוך לזמן קבלת החלטות הרכישה.
 
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר לפרסום ברדיו CTV לחצו כאן

רשימה של כל המסכים:
עבור על המפה, לפרטים נוספים לחץ על סימוני
כל הזכויות שמורות