חייג 5570* או מלא את פרטיך ואחד מנציגנו יצור עמך קשר

מוסיקה לעסקים

מאז 1999 מספק רדיו CTV שירותי מוסיקה לעסקים ופרסום למגוון רחב של ארגונים ועסקים מהמובילים במשק הישראלי ומהווה את אחד מערוצי השמע המובילים והמושמעים ביותר בישראל.

טכנולוגיה מתקדמת, ארכיון מוסיקה לעסקים מפואר, חדשנות ואהבה עמוקה למוסיקה מאפשרים לנו ב-CTV לספק לכם את הערך המוסף בזמן מגע עם קהלי היעד ולייצר בעבורכם את חווית ההאזנה המושלמת.

מאגר המוזיקה שלנו כולל ארכיון מפואר של מעל 60 שנות יצירה ומאפשר לנו להגיע להתאמה מושלמת וליצירת האווירה המוזיקלית הייחודית בבית העסק שלכם. 

עורכי המוסיקה שלנו יידעו  להתאים בעבורכם  בדיוק את המוסיקה הנכונה ולייצר חווייה מוסיקלית עשירה וצבעונית, חווייה שתהפוך את הביקור בסניפים לתענוג מוסיקלי ותשאיר אצל המאזינים זיכרון מתוק מכל מפגש עם בית העסק שלכם.
 
שיתופי פעולה הדוקים עם חברות התקליטים והלייבלים מהמובילים בעולם מאפשרים לנו ברדיו CTV להישאר תמיד עם האצבע על הדופק, לעדכן את ערוצי המוסיקה על בסיס יומי ולספק לכם את הצליל המדוייק אותו ביקשתם לשמוע ולהשמיע.
 
על מנת לספק את שירות האודיו המושלם לעסקים, מספקת CTV מערכות ממוחשבות לבתי העסק ולארגונים. 
המערכת, מבוססת WEB, מאפשרת ללקוחותינו שליטה מלאה על התאמת התכנים בנק' ההשמעה השונות ועל תזמונם, עם שימת דגש על רמת הפעילות בנקודות ההשמעה בכל שעות היום.
 
כחלק ממערך השירותים של CTV אנו נייצג אתכם ונלווה את תהליך הסדרת רשיונות ההשמעה מול אקו"ם, הפדרציה הישראלית לתקליטים, עיל"ם ואשכולות.
ניסיון של שנים ועבודה משותפת מול האגודות לשמירה על זכויות היוצרים והמבצעים מאפשר לנו להפוך את תהליך הסדרת הרשיונות לפשוט, קל ושקוף בעבורכם.
 
בנוסף, כחלק מהפתרון הכולל מספקת CTV ללקוחותיה שירותי הקלטה ועריכה של תשדירים באולפן ההקלטות  אותם ניתן לשלב ברצף המוזיקלי ובכך להעביר את המסרים בצורה דינאמית וישירה אל קהלי היעד בנק' השידור.
 
בין לקוחותינו ניתן למנות את קבוצות הקניונים הגדולים בישראל, רשתות שיווק מזון, רשתות פארם, בתי כלבו, מלונות, מסעדות, רשתות אופנה ועוד.

אנחנו בCTV מאמינים כי על מוסיקה אין צורך לדבר הרבה, לפעמים  כל מה שצריך זה פשוט להקשיב.  תנו לנו לקחת אתכם למסע מוסיקלי חוצה זמנים ויבשות, מסע עשיר וצבעוני שישאיר אתכם עם טעם של עוד.  
  כל הזכויות שמורות